PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10328}

Akcja na Eigerze

The Eiger Sanction
6,7 4 395
ocen
6,7 10 1 4395
Akcja na Eigerze
powrót do forum filmu Akcja na Eigerze

nie polecam

ocenił(a) film na 5

Jesli jestes fanem Clinta Eastwooda to nie radze ogladac tego filmu,bo wszystko moze sie zmienic.Jest to chyba najgorszy film z Eastwoodem!Film bardzo nudny slaba fabula i slaba akcja...myslalem ze to bedzie cos dobrego leczm mylilem sie i niestety musze dac 1/10 :(

ocenił(a) film na 10
Bobey

Jakbyś był fanem Clinta, to byś zrozumiał to, co chciał on w tym filmie przekazać. Przecież jest mnóstwo filmów Clinta w takim właśnie stylu. No ale jak się jest pustakiem, to obraz totalnej rozpierduchy daje zadowolenie.

ocenił(a) film na 7
Bobey

'Jeśli jesteś fanem Clinta Eastwooda to nie radzę oglądać tego filmu' - a ja właśnie radzę! Bycie fanem oznacza, że ogląda się różne filmy danego aktora, poprzeczne, podłużne i w ciapki, westerny ORAZ kryminały. Jeśli ktoś zatrzymał się na 'Trylogii dolarowej' i 'Brudnym Harrym' bo to bezpieczny standard, to ma nielicho zawężony obraz Clinta Eastwooda.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

Nikt nie zmusza, żeby wszystkie filmy ulubionego aktora ubóstwiać na kolanach, niektóre ogląda się raz. Ale unikanie mniej znanych pozycji to wygodnictwo.
Mnie akurat ten film w tyłek nie gryzie.

ocenił(a) film na 5
Bobey

Żeby odnaleźć zabójcę przyjaciela trzeba było wspiąć się aż na Eiger. Kosmicznie, jak dla mnie, bzdurny pomysł. Natrudzili się scenarzyści by Clintowi dogodzić z upodobaniami. Rozumiem fascynację Eigerem. Góra robi wrażenie. Zdjęcia plenerowe rewelacyjne i dla nich warto ten film obejrzeć. Reszta taka sobie co daje, w sumie, ocenę - 5/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones