PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868421}
5,4 6 672
oceny
5,4 10 1 6672
5,3 10
ocen krytyków
Cry Macho
powrót do forum filmu Cry Macho

To właśnie on jest reżyserem mojego ulubionego filmu od lat "Doskonały świat".
Stworzył wiele niezapomnianych kreacji kinowych jako aktor, nakręcił wiele świentych filmów jako reżyser.

92 lata i nadal działa. To cudowne, że w najnowszym filmie obsadził samego siebie :)

Clint, dużo zdrowia, jesteś wspaniały!

BUNCH

W pełni się zgadzam z ta opinią. Uwielbiam Clinta i czekam na każdy nowy film z jego udziałem bądź w jego reżyserii. Moje ulubione filmy to "Bez przebaczenia" "Za wszelką cenę", " Listy z Iwo Jimy" no i "Gran Torino" Świetne aktorstwo i jeszcze lepsza reżyseria.

Kassandra2809

Klasa! I szanuję za Breaking Bad na profilowym. Jestem fanem BB :) Najlepszy serial!

BUNCH

91 lat, nie postarzaj go młody człowieku!

użytkownik usunięty
BUNCH

Będą o nim mówić przez wieki, tworzy świetną filmografię. Podpisuję się pod życzeniami.

ocenił(a) film na 6
BUNCH

A widzieliście ten film, jak on tam fizycznie funkcjonuje? Mam na myśli fizjologiczne ruchy ciała w kontekście toposu "ze sceny zejść niepokonanym"...
O scenach miłosnych i walki faceta w sile wieku z 90latkiem, nawet nie wspomnę..
Ja rozumiem archetyp tytułowego "macho" z którym on się tu rozprawia, ale miał na to co najmniej 20 lat ostatnich gdzie już mu poważna  starość wjeżdżała

Datos8

W tym filmie chciał pokazać, że jeszcze się dobrze trzyma. I faktycznie jak na 90 latka wygląda dobrze. Starości jednak nie uszukasz. Ten jego już taki trochę małpi chód, powolne ruchy choć pięścią jeszcze operuje. Wolę go pamiętać w ciut lepszej formie. A film. Mam mieszane uczucia. Film "drogi". Piękne krajobrazy i nijaka historia. Akurat jestem w połowie. seansu. Może będzie lepiej.

Filbo

Kuśtykający chód bo jego bohater ma uraz kręgosłupa. Dawno temu upadek z konia zakończył jego karierę na rodeo :)

Datos8

rozprawia się ze swoją legendą,,,

ocenił(a) film na 5
BUNCH

Jest Clint Eastwood, będzie klimat !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones