PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868421}
5,4 6 672
oceny
5,4 10 1 6672
5,3 10
ocen krytyków
Cry Macho
powrót do forum filmu Cry Macho

Uwielbiam go jako aktora i reżysera. Ale nie za ten film. Jeden ze słabszych z jego udziałem. Piękne krajobrazy. Historia taka sobie. Niepotrzebne to było. W wieku 92 lat grać macho? Naprawdę?Nawet Przemytnika z dużo większą przyjemnością. obejrzałem. Smutno mi.

Filbo

Nie dostrzegasz tego, czego ja dostrzegam. Clint Eastwood w każdej scenie delektuje się ostatnimi chwilami swojego życia. I to jest piękne. Życzę mu 100 lat, ale widze, że człowiek czeka już na odejście.

ocenił(a) film na 4
weeman86

Może nie czeka na odejście bo mimo zaawansowanego wieku to patrząc na niego jeszcze trochę powinien pociągnąć ale faktycznie słowa ,,że w każdej scenie delektuje się ostatnimi chwilami swojego życia'' są w pewnym sensie trafione...

ocenił(a) film na 4
Filbo

Przecież Macho to był kogut. Poza tym o byciu macho ciągle gadał ten chłopak. Clint o byciu macho mówił, w skrócie, że to głupie.

ocenił(a) film na 7
PaniKamelli

No wlasnie

ocenił(a) film na 5
Filbo

Też myślę że to jeden ze słabszych z jego udziałem. Było parę momentów w których chciał chyba pokazać, że będąc starym też można być szczęśliwym. On ledwo co poruszał się w tym filmie. Może rzeczywiście to było pożegnanie.

koszmara1_2

ee tam ledwo się poruszał:, bił się na pięści, ujeżdżał konie

tisoc

Raczej jeździł na koniu. Ujeżdżał konie zapewne jakiś młodszy dubler.

Filbo

eeee tam

ocenił(a) film na 6
tisoc

Sprytny montaż, ale też uwielbiam Clinta, więc niech będzie na Twoje :)

Pyrogenus

na moje? chyba na twoje

ocenił(a) film na 6
tisoc

OK, pozdro.

Pyrogenus

Ok pozdro

Filbo

Nie widzisz tego obejrzyj Prosta Historia 1999 Davida Lyncha z takim nastswieniem łatwo nie bedzie ale jak załapiesz sedno to Cry Macho ma podobnym mechanizm Beauty of Simplicity cos z niczego zdjecia miazga!

ocenił(a) film na 4
ban456

Za porównanie Prostej Historii do tego koszmarka powinno ucinać się ręce!

bdk1985

Chodzi o mechanizm ! Nakręć film jak będziesz miał 91 lat! Co za człowiek ręce opadają!

ocenił(a) film na 4
ban456

xD Ty tak na serio?

Filbo

Chyba jednak nie o to w tym filmie Clintowi chodziło... Ja to widzę jako jego własny ukłon w kierunku tego co robił przez lata, jakie role stworzył, kim był w tych filmach, co w życiu zrobił i co jest tak naprawdę ważne. Plus spojrzenie z perspektywy wielu lat, okiem człowieka starego i doświadczonego. Oby to nie był jego ostatni film, bo na taki trochę wygląda.

ocenił(a) film na 9
Filbo

ty chyba poskradałaś zmysły, cudowny film a "maczo" to tylko taki jest bo konie ujeżdżał i taki jest; Pół świata pojdzie na pogrzeb

ocenił(a) film na 5
rysiu266

Jeśli już, to postradalaś...

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

Prawdziwy szczególant z Ciebie Ewiatko, powiedziałby Duńczyk.

ocenił(a) film na 7
Filbo

Tyle dzieciaków ile Clint narobił to chyba nikt nie zliczy. W filmie pokazała że mimo takiego wieku można nadal wyrywać panienki.

ocenił(a) film na 4
Filbo

Oprócz tego, że on w tym filmie odżegnywał się od bycia macho to podpisuję się pod tym co napisałeś obiema rękami. Przemytnik mimo tego, ze był średni, mimo wielu swoich problemów był o dwie klasy lepszy od tego czegoś. Mam nadzieję, że Clint nie żegna się tym filmem bo byłoby to cholernie słabe pożegnanie.

ocenił(a) film na 9
Filbo

A co mówią lekarze?

Izabela_Krokowska

Masz na myśli lekarzy Clinta? Pewnie mu mówią -już więcej nie wyrywaj lasek i nie wal pięścią w zwolnionym tempie bo film zamiast 2 godzin potrwa 5.

ocenił(a) film na 5
Filbo

Przecież on tu właśnie nie grał macho, nawet jest dialog z młodym, gdzie krytykuje postawę macho... jak Ty to oglądałeś?

ocenił(a) film na 6
Alex303

Jednym okiem,ale ważne że się mógł nie na temat wypowiedzieć

ocenił(a) film na 5
Filbo

Film jest sielankowy, ogląda się go dosyc przyjemnie. W sam raz na niedzielne popołudnie. Na początku zapowiada się całkiem nieźle, jednak czym dalej tym gorzej. Sceny niczym z rasowych filmów klasy B. Poza tym Eastwood nie grał macho, tak miał na imię kogut młodego meksykanina. Film jest podobny do Przemytnika, główny bohater też jest kierowcą starego trucka i jedzie do Meksyku chociaż ten drugi jest dużo lepszy.

ocenił(a) film na 6
Filbo

Chyba nie zrozumiałeś filmu. On nie gra macho, on rozprawia się z mitem macho, odchodzi od niego, wskazuje na to choćby pożegnalny dialog z Rafo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones