PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688}

Ostatni sprawiedliwy

Last Man Standing
7,0 24 168
ocen
7,0 10 1 24168
6,8 6
ocen krytyków
Ostatni sprawiedliwy
powrót do forum filmu Ostatni sprawiedliwy

Chyba mamy powtórkę w nowszym wydaniu.W raczej słabszej wersji.Gdyby nie wcześniejszy film z Clintem na pewno film byłby lepszy.Końcówka dość szybko zrobiona w pośpiechu.No nic, obejrzeć warto na pewno.

ocenił(a) film na 6
swiatek1989

Faktycznie, gdybym nie oglądała "Za kilka dolarów więcej" film spodobałby mi się bardziej. A tak? No cóż, nieważne jak lubię Willisa to nie wytrzymuje on porównania z Eastwoodem.

ocenił(a) film na 5
swiatek1989

Chyba chodziło o inny film z trylogii Leone "Za garść dolarów" :)

swiatek1989

Wszystko się zgadza. Film bardzo mi się podobał, ale trochę stracił w moich oczach, jak obejrzałem "za garść dolarów". Z wiadomych przyczyn, ten film to w gruncie rzeczy remake produkcji z Eastwoodem, z kosmetycznymi zmianami.

ocenił(a) film na 7
swiatek1989

Pierwowzorem "Ostatniego sprawiedliwego", podobnie jak "Za garść dolarów" była "Straż przyboczna". W zasadzie jedna historia opowiedziana trzy razy z perspektywy innych czasów i innej kultury. Magia kina.

ocenił(a) film na 7
swiatek1989

Ostatni sprawiedliwy > Straż przyboczna > Za garść dolarów

Bruce Willis > Toshirô Mifune > Clint Eastwood

swiatek1989

Tak jak panpaton napisał, polecam obejrzeć Yojimbo (Straż przyboczną), mi najbardziej przypadła do gustu. Ten Kurosawa...

benek_4

No cózkażdy ma inne gusta ,osobiście staiam kunszt reżyserski Leone wyżej od japońca.A trylogia dolarowa to jedne z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones