PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736788}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,2 141 846
ocen
7,2 10 1 141846
5,0 26
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

zwiastun

ocenił(a) film na 3

jest po prostu przepiękny <3

ocenił(a) film na 6
shederriere

trwa półtorej minuty, a mam takie ciarki że aaah <3

użytkownik usunięty
SailorVenus

wychowałem się na bajkach piekna i bestia, zakochany kundel, dumbo, ....niesamowite uczucie

ocenił(a) film na 8
shederriere

Co ważniejsze jest niezwykle tajemniczy, klimatyczny i zapowiada na prawdę coś na dobrym poziomie. Bałem się trochę takiej bajeczki dla dzieci, mnóstwa kolorów i wylewającej się słodkości, a tu jednak (na szczęście) coś zachęcającego ;)

ocenił(a) film na 8
matys1993_filmweb

i jeszcze melodia "Tale as old as time..." ah ah dzieciństwo :):):)

ocenił(a) film na 10
Ma_Osoba

Miałem po prostu łzy w oczach słysząc muzykę z bajki. Choć nie widziałem tam za wiele to już wiem że klimat będzie magiczny :). Serce mi bije mocnej jak sobie oglądam ten teaser. Czekam na na następny za parę miechów i na sam film :)

ocenił(a) film na 8
RiDeR882

Też czekam, głównie na Bellę xD
Mam nadzieję, że film będzie klimatycznie bliższy Maleficent niż np. Kopciuszkowi.

ocenił(a) film na 10
matys1993_filmweb

Oby tak było. Diabolina mi się bardzo podobała. Miała fajny klimat choć mogła być trochę mroczniejsza. Klimaty gotyckich zamków bardzo pasują do filmowych wersji baśni Disneya :)

ocenił(a) film na 9
RiDeR882

a zamek w zwiastunie jest genialny:)

shederriere

Oglądam go po kilka razy dziennie i wyję jak bóbr. Piękna muzyka, Emma, czego chcieć więcej? Cudo :)

masquerade__

Jestem mężczyzną, w dodatku 30 letnim.... A jak usłyszałem "Tale as old as time" i zobaczyłem różyczke to aż mi sie oko spociło... jedno....

mocherman

No cóż, to w końcu historia naszego dzieciństwa, jakby nie patrzeć ;)

ocenił(a) film na 9
shederriere

ja również nie mogę się doczekać, to będzie coś :D a tym co krytykują że to Emma zagra Bellę mogę powiedzieć tylko tyle: każdy ma własne wyobrażenie co do tego jak powinna wyglądać bajkowa Bella i tak naprawdę nigdy nikomu w 100% nie dogodzisz. Ja Emmę uwielbiam od czasów Harrego Pottera, według mnie wyrosła na piękną kobietę i zdolną aktorkę :D Także dla mnie jej wybór jest w 100% trafiony!

shederriere

I już pobił rekord oglądalności :) Szok

http://stopklatka.pl/news/piekna-i-bestia-juz-bije-rekordy

kamilxxx09

faktycznie szok, skoro premiera w przyszłym roku...

ocenił(a) film na 9
shederriere

masz całkowitą rację. Zwiastun świetny.

ocenił(a) film na 7
shederriere

Bardzo robi smaka na cały film. Chociaż oglądając go, byłam lekko rozbawiona. Sir Ian McKellen strasznie mi Gandalfa z tym "You fool" przypomniał. I w sadze Tolkiena też to do Szkota mówił.

użytkownik usunięty
shederriere

no i Emma <3

shederriere

właśnie pojawił się ten bardziej konkretny! ;)
https://www.youtube.com/watch?v=OvW_L8sTu5E

ocenił(a) film na 7
liliou

I właśnie po nim mam mieszane uczucia co do tego filmu. Nigdy nie krytykowałam wyboru Belli, ale teraz chyba zacznę. Jak patrzę na Watson to brakuje jej tylko różyczki ;D A Bestia z tymi rogami przypomina mi sztampowego diabła ;D

shederriere

https://www.youtube.com/watch?v=iSGUAlTDyO8 wiecie może dokładnie co to za melodia i gdzie można ja pobrać ?? jest przeeepiękna !!

wiktoria24

To przerobka "Beauty and the beast" Celine Dion" ( glowny motyw z bajkowej wersji) :)

Kalba_2

Nie, to raczej nie jest to. Zupełnie inna melodia :(

wiktoria24

To jest wlasnie to, tylko przerobione- wsluchaj sie od momentu gdy Bestia mowi "show me the girl". W tym momencie melodia jest identyczna jak zwrotka piosenki:)

shederriere

Jeśli chodzi o zapowiedź to wygląda jak kalka sprzed ćwierć wieku z tymi scenami. Ale jak dobrze wiemy po podobnym zwiastunie Diaboliny wyglądający jak kanoniczny prequel i aktorskie odzwierciedlenie kreskówki sprzed kilkudziesięciu lat,dam film wyszedł kanoniczne gdzieś tylko do połowy, a potem porostu szczera mi na samą podłogę opadła jak można było tak zepsuc klasyczną bajkę ?! :/

ocenił(a) film na 6
shederriere

Bestia wygląda jak przystojniak z rogami Bez sensu. Dla dziewczynek. To już w tej wersji francuskiej wygląda lepiej.

conneryfan

Jaka jest muzyka na początku trailera???

ocenił(a) film na 9
shederriere

Oglądając zwiastun się po prostu poryczałam... Tak długo czekałam na ten film! Wchodzi do kin tydzień po moich urodzinach - będę mieć super prezent. Piękna i Bestia to najukochańsza bajka mojego dzieciństwa,żadna się z nią nie równa. Mam bardzo wysokie wymagania, jeśli chodzi o ten film i mam ogromną nadzieję, że zostaną spełnione.

GloriaFromMadagascar

Emma jest po prostu prześliczna idzie sie zakochać od pierwszego wejrzenia ! =)


pieknaibestiaonlinepl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones