PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175283}
5,5 25
ocen
5,5 10 1 25
Piccole labbra
powrót do forum filmu Piccole labbra

Przyjemnie się oglądało

użytkownik usunięty

dzisiaj sceny erotyczne z 14 letnią dziewczynką by nie przeszły.

ocenił(a) film na 1

Okropnie się oglądało. Dziewczynka to aktorskie drewno, ale pomijając, gołe dziecko w erotycznych wyobrażeniach dorosłego faceta. Dla mnie nie do przełknięcia. Ani wizualnie, ani artystycznie. Cały czas telepało mi się po głowie, chłopie daj jej dorosnąć, choć ze 3 lata.
Niejedno widziałam, ale to... Nie, nie, nie.
ocena filmu 1.

kite_clayton

Ty chyba mało co widziałaś skoro piszesz takie głupoty. I nie nazywaj ją dzieckiem, bo jesteś żenująca. Nastolatka to nie dziecko.
Już 12-13 latki uprawiają seks, a ona miała 14 lat.

użytkownik usunięty
kite_clayton

" chłopie daj jej dorosnąć," - no to przecież facet właśnie w filmie daje jej dorosnąć, nie wiem czy oglądałaś z uwagą, ale nic między nimi nie dochodzi, facet ma tylko fantazje, ale właśnie gość czeka, nie chce przekroczyć granic przyzwoitości, dając jej właśnie dorosnąć.

Wczuj się w jego sytuacje, facet wraca z wojny, z wypełnionym traumami umysłem, nic mu nie daje radości, różne sytuacje wywołują w nim lęk, przypominając o tragedii wojny. Nagle gdzieś tam zaraz po przyjeżdzie odzywa się seksualność (fantazje ukazujące seks z prostytutką), na pewno czuje się też samotny. Naglej spotyka młode dziewczę, zakochuje się, jego życie nabiera sensu, nagle czuje drugą młodość, zapomina o tych koszmarach oraz siłą rzeczy, jego seksualne fantazje znajdują ujście w tej dziewczynie, co wydaje się naturalne. Facet jednak nie pozwala, żeby namiętność przejawiła się w czynach i własnie czeka, dając jej dorosnąć. To pokazuje ten film.
Na końcu okazuje się nawet, że czekał za długo, bo dziewczyna miała potrzeby seksualne (patrz alternatywna scena pod prysznicem z wydania na DVD) i te potrzeby znalazły ujście u innego faceta (nie wiem ile miał lat, ale powiedzmy, że wyglądał na 20), co okazuje się smutne dla tegoż pana, dla którego była ona jedynym sensem istnienia.

Co więc oznacza dla ciebie "daj jej dorosnąć?" Czy ty wiesz co czuje osoba zakochana? Ma może w sobie stłumić uczucie i nie kontaktować się tą dziewczyną, wyjechać, a potem wrócić za pare lat? Czy może zachowac zimną krew i udawać, że jej nie ma? No bądźmy poważni.


Nie tyle co czekał tylko urwało mu jaja na wojnie... Z tego co zrozumiałem ze sceny w pociągu pod koniec filmu... :D

użytkownik usunięty
aisu

owszem, tak wygląda, ale w całym filmie widzimy erotyczne napięcie dość spore i temu nie zaprzeczysz. Widzimy też jakby dużą powściągliwość głównego bohatera względem owej damy, myślę, że też wynikłą z tego co do niej czuł emocjonalnie.

Z 14 letnią dziewczyną, a nie dziewczynką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones