PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118805}

Renegade Gun

Prega il morto e ammazza il vivo
6,4 68
ocen
6,4 10 1 68
Prega il morto e ammazza il vivo
powrót do forum filmu Prega il morto e ammazza il vivo

Posiłkując się opinią usuniętego użytkownika, liczyłem na coś więcej. Otrzymałem spaghetti western na mniej więcej tym samym poziomie, na którym generalnie są filmy spaghetti. Film odkryłem poprzez Klausa Kinskiego i to on był dla mnie głównym elementem tego filmu. Główny "dobry" bohater wyróżnia się w moich oczach, spośród wielu innych tych dobrych bohaterów spaghetti. Paolo Casella zrobił na mnie lepsze wrażenie niż np. Jeff Cameron (rola w "Per una bara piena di dollari"), Richard Harrison (Lo Chiamavano King) czy nawet Gianni Garko (Il Venditore di morte, Se incontri Sartana prega per la tua morte). Z bandziorów nie wliczając w to Kinskiego, najfajniejsza była postać Greena, który później chciał oszukać swych kompanów zabierając złoto dla siebie. Reed będący konkurentem Hogana, był jednym z negatywnych ogniw filmu, na szczęście w samym filmie długo nie musieliśmy oglądać tej postaci. Z kobiecych ról żadna nie przypadła mi specjalnie do gustu. Podczas sceny, w której dziadek nie daje rady pociągnąć za spust, w sercu pojawia się żal. Film różnił się od przeciętnego spaghetti westernu tym, że scenerią nie było jakieś miasteczko, lecz w pierwszej połowie jeden domek na pustkowiu, a w drugiej pustynia. Posiadam polskie napisy do filmu, gdyby ktoś był zainteresowany :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones