PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8672}

Różowy cadillac

Pink Cadillac
6,3 5 035
ocen
6,3 10 1 5035
Różowy cadillac
powrót do forum filmu Różowy cadillac

niestety

ocenił(a) film na 7

Nuuudny i baaardzo przewidywalny film. Typowa komedia sensacyjna, nawet Clint Eastwood nie zachwycił. A szkoda.

ocenił(a) film na 2
menshikov

Przydługi, nudny, jak na komedie wcale nie śmieszny, jak na film sensacyjny też niczym nie zachwycił. Do tego nie dostrzegłem w którym momencie wystąpił Jim Carrey, w napisach końcowych też go nie wymienili.

ocenił(a) film na 7
SWJar

Był w kasynie, występowałem na scenie w kaftanie. A na FW w gł. roli :D

Sam film niezły, ale to zasługa Clinta. 7/10.

ocenił(a) film na 5
menshikov

jak na taki nuuudny i baaardzo przewidywalny film to całkiem nieźle oceniłeś :)

ocenił(a) film na 5
sylusiama

Wiedziałem czego spodziewać się po tym filmie, ale że postanowiłem sobie obejrzeć wszystkie filmy z Eastwoodem, musiałem obejrzeć.
Nie dłużył mi się, ale jak najbardziej był straasznie naiwny momentami. Nie ma co porównywać z innymi jego filmami, ale widać chciał odpocząć od zabijania na ekranie, przez tyle lat mogło mu się znudzić :P

I ciekawostka: Wymieniono go w napisach, ale podpisano jako John Carrey :P nie był nawet wymieniony w obsadzie, tylko gdzieś pod sam koniec napisów.

ocenił(a) film na 8
menshikov

Właśnie, że Clint zagrał świetnie w tym filmie. Ja potrafię śmiać się z takiej komedii, nie potrzebuję Strasznych filmów, gdzie absurdy zmuszają do śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones