PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 153
oceny
7,2 10 1 158153
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Wszyscy zostali strollowani przez Kapitana Amerykę. Mistrzostwo. Cała sala się śmiała.

ocenił(a) film na 7
Thranduil231

nie doczekałem ;p co tam było ciekawego ?

diabol44

Kapitan mający taki występ w którym mówi o cierpliwości, że czasami ona daje bardzo dużo a czasami nic i to by było na tyle :D

ocenił(a) film na 9
Thranduil231

Tak słyszałem,że są dwie sceny po napisach,ale dowiedziałem się dopiero wtedy kiedy już wyszedłem z kina xD

ocenił(a) film na 8
Milka124

Nie pytałem się czy słyszeliście o scenach po napisach bo o nich wie każdy fan filmów Marvela. Mówię o drugiej scenie po napisach.

ocenił(a) film na 9
Thranduil231

Sorry,że trochę nie na temat :P Ale dzięki za zrobieniu informacji o tej scenie,bo jak napisałem minęła mnie,a szukałem informacji co tam było :P

ocenił(a) film na 9
Milka124

Z filmów Marvela nie wychodzi się dopóki WSZYSTKO SIĘ NIE SKOŃCZY - ile to będzie trzeba ludziom jeszcze tłumaczyć ?

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

No wybacz,nie każdy ogląda filmy Marvela więc nie każdy wie ;)

ocenił(a) film na 9
Milka124

Ja wiem, że nie każdy je ogląda, ale lecą już tyle czasu, że mimo chodem na internetowych forach filmowych prędzej czy później powinno się natrafić na taką informację, że po każdym filmie ze stajni Marvel jest minimum jedna scena po napisach. To tak jakby nie wiedzieć, że u Tarrantino zawsze leje się krew :D .

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

W sumie racja :P

Flinston1987

W ogóle przed filmami Marvela powinni pytać ze znajomości uniwersum bo potem wychodzą takie akcje, że ktoś nie zostaje po napisach. NO JAK TAK MOŻNA ...?

Czy to już jest przestępstwo? Taka niewiedza o scenach po napisach? Na to musi być paragraf Panie władzo ...



ocenił(a) film na 9
DroMak

Napisałem wcześniej. Te filmy lecą już tyle czasu ( prawie 10 lat !!! ) , że każdy kto się wybiera na jakikolwiek film Marvela, powinien to wiedzieć na zasadzie ile jest 2+2. Rozumiałbym gdyby to był początek filmowego Marvela, ale taki okres czasu jaki one już lecą to trudno o tym nie widzieć, ani gdziekolwiek wcześniej się z tym nie spotkać choćby w formie jakiejś notatki, kogoś wypowiedzi w artykule, czy na forum.

Flinston1987

A ja zrozumiałbym to nawet gdyby te filmy leciały 20, 30 a nawet 50 lat i na każdym plakacie widniałby napis "ZOSTAŃ PO NAPISACH".

Film to jest film, ma swój początek, rozwinięcie, zakończenie. I nie ma żadnego pieprzonego obowiązku by po tych napisach zostać. Bo z definicji oznaczają one koniec filmu. Dlatego całkiem logiczny jest punkt widzenia, że skoro film się skończył, to nie ma sensu by dalej siedzieć na sali.

Przeczytaj sobie to teraz jeszcze raz, jeszcze i jeszcze. A jeżeli nie zmieniło to Twojego zdania, to widocznie zmarnowałem 3 akapity na pisanie z debilem.

ocenił(a) film na 5
DroMak

@DroMak Dobrze gadasz. Niektórzy zachowują się aż faszystowsko odnośnie swojego boga króla jedynego Marvela Cinematic Universe. Są osoby które za przeproszeniem je**ie czy jest coś po napisach jak nie interesuje ich uniwersum a np konkretna postać.. Ludzie ogar 0-o.

ocenił(a) film na 9
Shadman_filmweb

Jeśli nie Interesuje ich universum czyli MCU, to po oglądają filmy z tej " stajni "/antologii, tu brak jakiegokolwiek sensu, logiki.

Flinston1987

"Jeśli nie Interesuje ich universum czyli MCU, to po oglądają filmy z tej " stajni "/antologii"

Może po prostu po to, żeby się oderwać od żmudnej i szarej codzienności? Widzowie nie mają żadnego obowiązku znać wszystkiego co wiąże się z MCU przed seansem filmu z tej stajni i wiedzieć, że jest coś takiego jak scena po napisach.

Thranduil231

Tyle czekania i zastanawiania się co to będzie, a przyszedł Kapitan Ameryka i pozamiatał jednym słowem :D

Thranduil231

Mogli sobie już to darować i dać chociaż jakiś przedsmak Thora czy Avengersów, dla mnie zupełna strata czasu, scena zbędna, nieśmieszna i nic nie wnosząca, film sam w sobie świetny, scena z Toomsem i Scorpionem super, ale Cap zupełnie niepotrzebny.

ocenił(a) film na 8
cruzo_Alex7

Według mnie scena była mega śmieszna i cała sala się śmiała.

Thranduil231

Mnie osobiście postać Kapitana Ameryki nie śmieszy, nie wiem co musiałby zrobić Evans żeby mnie rozbawić. Chyba najnudniejszy superbohater w uniwersum, dużo zabawniejsze w całym filmie były sceny z Nedem czy Flashem.

ocenił(a) film na 10
cruzo_Alex7

Śmieszny był trolling Marvela, nie postać Evansa :p

Eryk0201

Było to coś innego niż zwykle, ale jednak już Deadpool pamiętam po napisach miał coś podobnego, stąd ja się trochę rozczarowałem. :)

Eryk0201

Ja tam żadną dodatkową sceną z Chris'em nie pogardzę. Scena może nie wniosła nic jako zapowiedź kolejnych filmów Marvela, ale wszyscy którzy wytrwale zostali do końca ( a większość wyszła po scienie pierwszej) pękała ze śmiechu.

ocenił(a) film na 8
Thranduil231

U mnie na seansie została zaledwie garsta osób, i wszyscy mieli mega ubaw z trollingu Kapitana xD

ocenił(a) film na 8
Koch96

U mnie tak samo :)

Thranduil231

Najlepsza scena po napisach z dotychczasowego MCU. Ciekawe czy uda im się to przebić...

ocenił(a) film na 9
Thranduil231

Pracuję w kinie i specjalnie dla tej sceny wchodzę na salę po każdym seansie Spidermena i za każdym razem mnie bawi :D Lub raczej bawią mnie miny ludzi, którzy czekali :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones