PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842826}

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Spider-Man: Across the Spider-Verse
8,2 35 194
oceny
8,2 10 1 35194
8,0 39
ocen krytyków
Spider Man: Poprzez multiwersum
powrót do forum filmu Spider-Man: Poprzez multiwersum

film roku

ocenił(a) film na 9

czekanie bylo 100% tego warte. ten plot twist , sound track , postacie wszystko jest idealne koniec zaskoczyl i to bardzo ludzie u mnie w kinie zaczynali krzyczec i tak dalej , wedlug mnie pobilo jedynke prawie pod kazdym wzgledem animacja jest niesamowita samo cinematography 10/10 teraz czekamy na 3 czesc w 2024

ocenił(a) film na 10
kayyi

i jak teraz zasnąć po obejrzeniu tego? :D Jestem fanem Spider-Mana od dzieciaka i to było po prostu mega, wreszcie niczyjej historii nie wyśmiano lub nie pamiętam aby to zrobiono, mnóstwo super easter eggów, nawiązań, stylistyka prześwietna, po prostu MEGA, na takie coś czekałem pewnie całe moje krótkawe życie

ocenił(a) film na 7
Tester_Komorki

No jak nie wyśmiano jak z Petera Parkera zrobiono tu totalną ciapę? Stylistyka taka sama jak w poprzednim filmie. Easter eggi też właściwie te same. Film o pół godziny za długi, a kończenie go w samym środku sceny akcji to jakaś pomyłka. Jest okej, ale jeśli to dla ciebie mega no to w sumie cieszę się, bo wiele lepszych filmów przed tobą ;)

ocenił(a) film na 10
qolonel

Dobra, UWAGA SPOILERY czy coś, nie wiem jak oznaczyć to jako spoiler na filmwebie xD

Jestem fanem Spider-Mana od dzieciaka, być może gdy wypuszczą spoko 8/10 film to dla mnie jest on prześwietny xD Nie mi oceniać samego siebie, wiadomo

Co do Petera to nie rozumiem czemu pokazanie jego wersji ze świata Gwen, gdzie był kompletnym pokraką bo nigdy nie został Spider-Manem jest prześmiewcze, bo raczej niczego innego nie zauważyłem co mogłoby pod to podejść

Easter eggi może były "te same" ale i tak mnie jarają bo jak wspomniałem, jestem fanem, wyłapuję ich mnóstwo i bardzo mnie cieszą

Stylistyka prześwietna bo pokazali zupełnie nową u Gwen i bardzo mi się podoba ten koncept użycia tylko kilku kolorów i takiego właśnie zupełnie innego stylu, super to wyszło

Kończenie filmu w środku sceny wiadomo, jednym się spodoba a drugim nie, mam wyższą tolerancję dla filmów o Spiderku więc dla mnie NAWET neutralna rzecz :D

O pół godziny za długi? Prawda, bo można by go skończyć na scenie gdzie Miles mówi mamie że jest Spider-Manem i dopiero w następnej części zobaczylibyśmy że to nie ta sama mama, no i byłyby teorie o jej kolorze oczu ale nie byłoby może aż takiego niedosytu?

Z mądrym zawsze fajno porozmawiać, więc czekam na ewentualną odpowiedź, o ile chce Ci się rozmawiać z kimś kto ma taką zajawkę na jedną postać jak ja :D

Tester_Komorki

Zakończenie filmu na scenie mówienia „mamie” o bycie SM nie miałoby sensu, bo szczerze? Każdy uważny widz powinien wiedzieć od momentu tworzenia przez maszynę-pająka portalu z jego DNA, że Miles trafi do świata pająka ktr go ugryzł, a nie swojego…więc zakończenie filmu w takim momencie byłoby banalne i nie dałoby takiej samej powagi sytuacji jak Miles VS Miles z dwóch różnych uniwersów, i ogólnie ukazanie tego jak potrafi wyglądać uniwersum bez swojego SM. Oczywiście to tylko moje zdanie hahaha

ocenił(a) film na 10
qolonel

"jak z Petera Parkera zrobiono tu totalną ciapę?"
Który Peter niby był ciapą? Chyba inny film oglądałem.

ocenił(a) film na 10
Tester_Komorki

Tester, zgadzam się w 100% nie jestem już nastoaltkiem a pierwsze komiksy ze spidermanaem czytałem w drugiej połowie lat 90 i muszę powiedzieć że ten film był na serio petarda i miał SERCE !!! Gorąco polecam ten film:)

kayyi

masz moze namiary na ten soundtrack? szczegolnie na ta piosenke co sluchal miles przed tym jak guen(nigdy nie pamietam czy tak to sie pisze) do niego przyszla??

Marcelina_Lewandowska

Soundtrack przygotował producent Metro Booomin, całą płytę wydał na YT i na Spotify

Wasiak1337123

o boze dobra dzk to znajde

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
nnn_nnn

No ta lepszy kolejny akcyjniak z Neesonem.

ocenił(a) film na 10
nnn_nnn

życie

ocenił(a) film na 8
kayyi

Animacja* roku

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
kayyi

czemu ludzie krzyczeli w kinie?

ocenił(a) film na 8
p_sas

Bo widzieli pająka

ocenił(a) film na 8
kayyi

Super film.

ocenił(a) film na 9
kayyi

Zgadzam się. Byłem bardzo zaskoczony jak rewelacyjny jest ten film. Prawie tak zaskoczony jak Kotem w Butach 2 (Ostatnie życzenie) – oba filmy zobaczyłem tylko dlatego, że moje dzieci chciały na to iść do kina i jestem im za to wdzięczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones