PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11889}

Za garść dolarów

Per un pugno di dollari
7,8 46 771
ocen
7,8 10 1 46771
7,4 20
ocen krytyków
Za garść dolarów
powrót do forum filmu Za garść dolarów

Genialny film

ocenił(a) film na 10

Prawdziwe arcydzieło i klasyka wśród westernów.Fantastycznie zrealizowany , wciągający od pierwszej minuty , nie nudzący ani przez chwilę i nieprzewidywalny do samego końca.A także świetny klimat , kapitalne dialogi , wspaniała muzyka ze zdjęciami oraz genialna rola Clinta Eastwooda.Moja ocena 10/10 gorąco polecam.

rado_filmaniak

Dialogi są akurat niemalże kropka w kropkę przepisane ze "Straży Przybocznej", ale film nie jest zły fakt...

rado_filmaniak

znalazłam ten film w sieci, ale jeszcze nie znalazłam czasu na seans, naprawdę tak gorąco polecasz?

tellmesomething

Jak jesteś fanką westernów , to jest to pozycja obowiązkowa.
Radzę obejrzeć też dwie następne części które składają się na tzw. Trylogię Dolarową , które są kwintesencją tego gatunku.

GarvinSitho

nie jestem, ale spotykam się ciągle z pozytywnymi opiniami na temat w/w filmu i zastanawiam się czy też będę pod takim wrażeniem, może warto się skusić

tellmesomething

Z Trylogii Dolarowej ta część jest akurat najgorsza.
Im dalej tym lepiej , zobaczysz jak dojdziesz do trzeciej części.

GarvinSitho

podobal mi sie kiedys jeden western, nie pamietam tytulu, ale akcja toczyla sie jakby w czysciu, kowboje nie mieli tam nawet broni, nie pamietam dokladnie, wciaz szukam

tellmesomething

Też mi się podobał.
Ten film to:
http://www.filmweb.pl/film/Przedsionek+piek%C5%82a-1999-34961

GarvinSitho

dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones