PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11889}

Za garść dolarów

Per un pugno di dollari
7,8 46 822
oceny
7,8 10 1 46822
7,4 21
ocen krytyków
Za garść dolarów
powrót do forum filmu Za garść dolarów

On-line ?!

ocenił(a) film na 9

Czy jakiś dobry filmłebowicz mógłby być na tyle uczynny i wskazać mi,
gdzie mogłabym znaleźć film na neciku!
Nie musi być lektor, nie muszą być nawet i napisy!

Serdecznie dziękuję za pomoc!

ocenił(a) film na 6
dominiquemariep

http://eonline.pl./video/5647/Za-gar%C5%9B%C4%87-dolar%C3%B3w

letkor

ocenił(a) film na 9
cezar9991

Och, fenkju!

Oby do piątku, to grzecznie obejrzę :)

ocenił(a) film na 6
dominiquemariep

nie ma za co, przyjemnego seansu życzę, aczkolwiek chciałbym jeszcze napisać, żeby później nie było zaskoczenia, że oglądając ten film na tej stronce i podobnych do tej (korzystających z serwerów Megavideo) film po 72 minutach zablokuje się na 54 min. Jeśli korzystasz z połączenia ze zmiennym IP, wystarczy odłączyć i z powrotem włączyć kabel, natomiast przy połączeniu stałym jednym z rozwiązań jest (korzystając z przeglądarki Mozilla) zainstalowanie dodatku Foxy Proxy, znalezienie jakiejkolwiek listy z aktualnymi adresami IP i korzystanie z ich, w momencie kiedy nasz będzie zablokowany.

pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
cezar9991

nich* ________________________________________________________________________________ ____________________________

ocenił(a) film na 9
cezar9991

Och!
Wielkie dzięki!
Tak, słyszałam o tych wstrętnych limitach, czasem można je sprytnie obejsc, gdyż wcale się nie naliczają! Robię tak pach-pach, że wychodzę ze stronki, po czym ( po jakiś 3 minutach) wchodzę ponownie i mogę oglądac... ale prawdę mówiąc, zdarzyło mi się tak dotychczas 2 razy :P

Dziękuję za wskazówki, ja proszę o użyczenie drugiego komputerka, a że zwykle nie oglądam sama, to nie mam z tym problemu i tylko przekładam co trzeba i oglądam na 2 laptopie :)

PS Tak się złożyło, że zaczęłam oglądac tę triadę od ostatniej części!
Też widziałeś? To była rozkosz!!!

ocenił(a) film na 6
dominiquemariep

widzę, że nie będzie problemu ;) ja zacząłem chronologicznie, będę szukał dwóch następnych części trylogii, a także "Once Upon a Time in the West" również Leone. Ponadto jeszcze kilka klasycznych antywesternów Peckinpaha chciałbym zobaczyć, jako alternatywę dla klasycznego westernu, gdzie mamy wyraźny podział - źli bandyci i szeryf, wzór wszelkich cnót. Poprzez swoją złożoność i niejednoznaczność te obrazy, a także spaghetti-westerny w stylu Leone są bezkonkurencyjne

jeszcze raz przyjemnego seansu życzę

ocenił(a) film na 9
cezar9991

Wiesz, ktoś równie miły jak i Ty, odszukał mi część 2 o tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=LxBqPlRqRvc
i rzeczywiście wygląda na to, że film został wrzucony w całości!

Szczerze mówiąc, wątpliwa to przyjemność oglądać takie miłe filmy zarówno z tymi limitami jak i w częściach na yt, lecz już tak bardzo chcę, że chyba nie będę czekała na inną sposobność obejrzenia ;)

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z panem Leone, wcześniej te makaronowe były dla mnie czymś gorszym ;)

A westerny kocham nad życie! Te z panem Gregorym Peckiem zwłaszcza!

Również przyjemnego seansu! :)

ocenił(a) film na 6
dominiquemariep

dzięki ;) no racja, że irytuje nieco konieczność przełączania okien podczas seansu, ale jeśli bardzo się chce obejrzeć dany film, to można przeboleć. Dla fanów tego typu filmów, które z różnych powodów jest nieco trudniej zdobyć będzie to i tak nie lada gratka.

ocenił(a) film na 9
cezar9991

Och! Oglądnęłam!

Niestety, włączył się limit, ale nie będę narzekac, gdyż film cudowny!
Clint Eastwood zagrał tak, że o! klękajcie inni aktorzy.
No i miłe dla oka były sceny Maria Sol versus Bezimienny.
Aha! Jecze lektor momentami zaskakiwał :D

Teraz 2 częśc przed mną! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones