Henry Fonda

Henry Jaynes Fonda

8,8
11 508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Fonda

Top100

użytkownik usunięty

Jestem ciekaw co się stanie jak za niedługo wpadnie do Top10 iż ma już prawie 1000 głosów. Oby nie spadł tak jak Peck albo Newman.

spadnie od razu ... niestety takie uroki filmwebu :) Nie zagrał w zmierzchu ani w żadnym filmie z Deppem...

Max

Szkoda, szkoda, ale miejsce piąte zasłużone;)

taki jest niestety filmweb ale może niespadnie tak bardzo

real_ego dlaczego dałeś 1 Jarosław(owi) Boberek 1

Napewno należy mu się więcej

Co prawda może aktorem świetnym nie jest ale ma fenomenalny głos(dubing)

użytkownik usunięty
liveprez

No proszę, Depp go wyprzedził bo jakże inaczej?

Trafił tam gdzie jego miejsce i zaraz wypadnie, ale to było do przewidzenia.

Hank Fonda to Mount Rushmore aktorstwa i żadne rankingi na filmwebie tego nie zmienią.;)

sun_green

Nareszcie w top 10 proszę nie spychajcie go niżej

użytkownik usunięty
qgrudziaz

Powiedz to fanom Deppa albo Avatara.

Depp już wyprzedził Fonde a fani avatara raczej niezaglądają do top aktorów
Jedyni co obniżają średnią to fani rankingu bez nieznanych im aktorów

liveprez

Chuck Norris wyprzedził Henrego Fondę.;)))

"Jestem ciekaw co się stanie jak za niedługo wpadnie do Top10 iż ma już prawie 1000 głosów. Oby nie spadł tak jak Peck albo Newman."

Obawiam się, że to prawie pewne (akurat Peck, to nie był wybitny aktor, chociaż górna półka), dawać dziesiątki i nie marudzić :)

Uważam, że niesłusznie czepiacie się Deppa, każda epoka ma swoje indywidualności i z całą pewnością Depp do nich należy, niewielu jest tak wszechstronnych aktorów, a że zagrał pirata? Też zagrał go świetnie, podobnie jak masę innych ról. Nie jest gorszy od Fondy, jest inny, to inne czasy, inne kino, nie sposób porównać.

Szkoda, że Fonda czy Newman są mało popularni, co widać na tym nieszczęsnym filmwebie, ale taka kolej rzeczy, nic nie można poradzić.

uteneut

Henry dzielnie się trzyma na tej 7 pozycji. A to przecież niełatwe zadanie, bo przed sobą ma Deppa, a za sobą Ledgera.

Depp wszechstronny nie jest, on głównie błyszczy grając dziwadła. Od Fondy jest gorszy i to zdecydowanie widać gołym okiem. I tu nawet nic do rzeczy nie ma fakt, że kiedyś kino było inne. Niech Depp mnie powali na kolana w surowym dramacie, to może zmienię zdanie na jego temat. Póki co, jest to aktor tylko bardzo dobry, zaś Fonda aktorem był wybitnym.

La_Pier

Wybitny aktor od razu musi grać w dramatach ?

użytkownik usunięty
Lonely

To zależy jak rozumiesz pojęcie wybitny. Dla mnie wybitnymi aktorami są wyłącznie czterej panowie: Brando,Pacino,De Niro i Hackman. A poza tym również uważam Deppa za bardzo dobrego aktora, ale w żadnej roli mnie dogłębnie nie zachwycił. A Heath Ledger to wspaniały aktor i moim zdaniem słusznie jest w Top10.

Lonely

"Wybitny aktor od razu musi grać w dramatach ?"

W dzisiejszym świecie kina, raczej tak, zwłaszcza, gdy chce naprawdę coś osiągnąć. Jeżeli zwróci się uwagę na poziom współczesnych komedii i ogólnie kina rozrywkowego, łatwo jest zauważyć, że nie jest to dobry teren na zostanie wybitnym aktorem. Kiedyś może tak, ale nie dziś.
Dziś, chcesz być naprawdę wielkim aktorem - graj w rasowych dramatach. A jak już zdobędziesz pozycje i uznanie, wtedy możesz się pobawić w duperele, typu "Piraci z Karaibów: vol VIII". Byle nie za długo, bo reputacja ucierpi, a legenda zostanie nadpsuta.

La_Pier

Po części się z tobą zgadzam, nie ma teraz takich komedii jak były kiedyś. Co do "piratów z Karaibów" (może Cię dobrze nie zrozumiałam) mam nieco inne zdanie. Wydaje mi się, że tego typu filmy każdy może polubić. Dramatów często niektórzy nie rozumieją dlatego tacy aktorzy jak Johnny Depp (grający róże dziwadła w fantastykach itp) są bardziej lubiani. Choćby dlatego, że osoba w wieku powiedzmy 13 lat raczej zainteresuje się dziwadłami i piratami niż dramatami, wojnami, miłością a przecież tutaj pełno udzielających się 12-13 latków.

Lonely

a co mają trzynastolatki wspolnego z dobrym kinem? W gimnazjum sam wolalem filmy z Seagalem i van Dammem, nie to co teraz...

Top aktorzy #206... widac na jakim poziomie stoi ten portal. I to nie tylko jesli chodzi o oceny. Coraz czesciej widze tu sweet zdjecia nastolatek w profilach, banda chuja i tyle. A o top10 szkoda mowic. Heath Ledger? Gwiazda jednego filmu? Gdyby sie nie zacpal na smierc to pewnie nikt by o nim nie slyszal. Alan Rickman, Ryan Gosling? Kim oni kurwa sa?

annihiluzz

Alan Rickman to całkiem znany brytyjski aktor, głównie drugoplanowy. Nie ma się co irytować i tracić zdrowie, to są rankingi popularności, to interesujące zestawienia warto sięgać na blogach co poniektórych użytkowników.
;-)

niestety na pozycję wpływa znacząco ilość głosów, których Fonda nie ma zbyt wiele, a jako że wsszyscy młodzi chyba obejrzeli Pamiętnik z Goslingiem (swoją drogą całkiem dobry film), to nie dziwota, że wygląda to tak a nie inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones