Joseph Kosinski

7,5
1 150 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joseph Kosinski

Ten reżyser to dla mnie trochę zagadka. Po beznadziejnym Tronie zrobił b.dobrego, rzetelnego Obliviona, gdzie widać, że to głównie jego zasługa.

Cóż, zobaczymy w którą stronę pójdzie, czy Tron: bayowe efekciarstwo z hollywood, czy Oblivion: dobre, trochę poważniejsze, logicznie skonstruowane sf(w sumie, też z hollywood ;P)

_RaulGonzalez_

dokladnie! Oblivion bardzo dobry!

_RaulGonzalez_

zauważ, że Olbivion był na podstawie scenariusza, który był oparty na komiksie współtworzonym przez Kosinskiego - on żył tym światem jeszcze zanim powstał film ;)

kokon_mw

znaczy, że jak da mu się swobodę i możliwości w tworzeniu, może wyjść coś dobrego ;)

_RaulGonzalez_

i oby tak było dalej :)

_RaulGonzalez_

Tron jest filozoficzną opowieścią bez której zrozumienia to papka obrazków (tak jak chyba każdy film z przesłaniem dla niesłyszącego).
Obraz ten jest naszpikowany elementami: religii, duchowości, ezoteryki ("dysk Zen") i sam opowiada historie wewnętrznego świata.
Ukazując konflikt ego ze świadomością, oraz armie ślepych posłusznych mu programów, oraz rugowanie przedstawicieli autentycznej natury (doskonałej duszy, tak jak Quarra).

_RaulGonzalez_

Tron też dobry.

_RaulGonzalez_

hahah widze, że TRON przerósł niektórych widzów...

UPADLY_WIDZ

To dajesz, powiedz mi co takiego niezwykłego i mądrego w nim jest.

_RaulGonzalez_

A więc tak: aktorstwo jest niezwykłe, muzyka jest mądra, scenariusz niezwykły, efekty specjalne są też mądre...


może być ?

UPADLY_WIDZ

OK, przekonałeś mnie. Że też wcześniej tego nie widziałem -.-

_RaulGonzalez_

Tron jest zajebisty. W sumie lepszy niz Oblivion.

_RaulGonzalez_

jak można Tron wskazywać jako coś beznadziejnego....wiesz ,wydaje mi się ,że jesteś tylko chujozą filmową zwykłą nieświadomą fabularnie i wizualnie kalkomanią nie rozróżniającą sf w stylu funky kovala od cipki twojej starej którą pewnie widziałeś raz w życiu i nie przeszła ci ochota .... po 3 latach tej odważnej wypowiedzi piszę ci ....wracaj do swoich lepkich recenzji o niczym...

Aleksander_Emil

Ojej, skrytykowałem Twój ulubiony film? Jak mi przykro ;) Dziwne, że 2 z 3 osób tutaj, które uważają Tron za świetny, nie potrafią powiedzieć nic konstruktywnego. Aż się dziwię, że marnuję na Was swój czas.
P.S. Mieszkam w Gdańsku, przyjedź i zobaczymy czy odważysz się to powtórzyć mi w twarz, gówniarzu?

_RaulGonzalez_

zapraszasz mnie do Gdańska na konfrontację niewiedząc kogo zapraszasz? toż to Ty jesteś niespełna rozumu młodzikiem...odpuszczę Ci już ten temat bo nie mam w zwyczaju jezdzić i napierdalać 20- latków za swoje preferencje filmowe...have a good day:)

Aleksander_Emil

Tak, dokładnie, zapraszam. Za to masz w zwyczaju obrażać ludzi i ich matki za ich preferencje filmowe.
Mam lepsze rzeczy do robienia niż odpowiadanie debilom z internetu, więc żegnam.

_RaulGonzalez_

masz rację...zagalopowałem się w tych moich inwektywach...spokojności....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones